Help mee! Eurolac heeft nog maar € 1000,00 nodig!
Eurolac Flits! Is een veelgelezen blog (inmiddels onder de naam Eurolac!). De bijdragen van het eerste jaar (2011) worden verzameld in het boek ‘Borstvoeding van dag tot dag’. Om dit boek uit te kunnen geven is al veel geld binnen gekomen. Liever dan een bank erom te vragen, komt dit beginkapitaal van mensen die ook graag willen dat dit boek er komt, van andere pleitbezorgers voor borstvoeding en van de ouders die door het lezen van dit boek hun kinderen en henzelf beter gaan begrijpen.
Doe je ook mee? Lees er op de site van Eurolac meer over.
Een paar citaten uit het boek om de smaak te pakken te krijgen

‘Vrouwen worden geboren met alle gereedschappen, instincten en te ontwikkelen vaardigheden om moeder te worden en te zijn. Een door eeuwenlange evolutie geperfectioneerd ontwerp garandeert dat het overgrote deel van de vrouwen in staat is een kind te ontvangen, dragen, baren en voeden tot het zelfstandig verder kan. Toch is het ontwerp er niet op gemaakt dat moeders dat ook daadwerkelijk alleen doen.’
Uit het voorwoord door Stefan Kleintjes
Collega lactatiekundige Gonneke van Veldhuizen-Staas heeft met haar derde boekpublicatie over borstvoeding een echt mooi en zeer informatief boekje over dit onderwerp in de markt gezet. Van zulke collega’s moeten we het hebben! Wij vakgenoten kunnen nog heel veel van deze oude rot in het vak leren, collega’s gezondheidswerkers zeker weten ook, en uiteraard moeders -jong en onervaren dat zij zijn- absoluut. Boek drie van Gonneke is een pareltje. Ik raad je aan je mee te laten voeren op de stroom van woorden, teksten, gedachten. Al lezende zal je het gevoel krijgen hoe bepaalde aspecten van borstvoeding werken. En zal je ontdekken of dat bij je past. Als je dit boek echt gelezen hebt, zal je tien keer beter dan weleer, kunnen en durven vertrouwen op je eigen moederlijke intuïtie.